ОмскАвтоСклад

Чепільська сільська рада Балаклійського району

поіменне голосування 08.11.2016

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Поіменне голосування позачергової ХІУ сесії УІІ скликання 

 

 08 листопада   2016 року.

 

1.      Про   внесення змін до рішення сільської ради від 18 грудня 2015 року.

 

Відсутній –  1, «за» - 11 депутатів, «проти» - 0 , утримались – 0, « не голосували» - 0

Рішення прийнято

  

№ округа

Прізвище, ім»я по батькові

Результат голосування

1.

Зубков Олександр Петрович

 за

2.

Коваленко Наталія Сергіївна

за

3.

Коваленко Віра Василівна

за

4.

Демченко Валентина Миколаївна

за

5.

Савчук Сергій  Миколайович

за

6.

Боженко Варвара Іванівна

 за

7.

Коваленко Леонід Павлович

за

8.

Саблуков Микола Володимирович

 за

9.

Палієнко Олександра Володимирівна

за

10.

Крикун Тетяна Миколаївна

за

11.

Сурмай Любов Василівна

за

12.

Донченко Володимир Іванович

за

 

Секретар сесії                          Боженко В.І.

 

2. Про  преміювання сільського голови.

 

Відсутній – 0  депутат, «за»- 12 депутатів, «проти» - 0 , утримались – 0, « не голосували» - не має

Рішення прийнято

 

№ округа

Прізвище, ім»я по батькові

Результат голосування

1.

Зубков Олександр Петрович

 за

2.

Коваленко Наталія Сергіївна

за

3.

Коваленко Віра Василівна

 за

4.

Демченко Валентина Миколаївна

 за

5.

Савчук Сергій  Миколайович

 за

6.

Боженко Варвара Іванівна

 за

7.

Коваленко Леонід Павлович

за

8.

Саблуков Микола Володимирович

 за

9.

Палієнко Олександра Володимирівна

за

10.

Крикун Тетяна Миколаївна

за

11.

Сурмай Любов Василівна

за

12.

Донченко Володимир Іванович

за

 

Секретар сесії                                     Боженко В.І.

 

 

 

 

 

 

2.  Земельні питання.

 

Відсутній – 0  депутат, «за»- 12 депутатів, «проти» - 0 , утримались – 0, « не голосували» - не має

Рішення прийнято

 

№ округа

Прізвище, ім»я по батькові

Результат голосування

1.

Зубков Олександр Петрович

 за

2.

Коваленко Наталія Сергіївна

за

3.

Коваленко Віра Василівна

 за

4.

Демченко Валентина Миколаївна

 за

5.

Савчук Сергій  Миколайович

 за

6.

Боженко Варвара Іванівна

 за

7.

Коваленко Леонід Павлович

за

8.

Саблуков Микола Володимирович

 за

9.

Палієнко Олександра Володимирівна

за

10.

Крикун Тетяна Миколаївна

за

11.

Сурмай Любов Василівна

за

12.

Донченко Володимир Іванович

за

 

Секретар сесії                                     Боженко В.І.