ОмскАвтоСклад

Чепільська сільська рада Балаклійського району

протокол виконком 20.03.20р.

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

                    ЧЕПІЛЬСЬКА   СІЛЬСЬКА     РАДА

    БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ        

_____________________________________________________________________________________________

 

 

 

П Р О Т О К О Л     № 3

 

Від  20 березня 2020 року.

 

 

Засідання  виконавчого комітету.

 

Всього членів виконкому  -   7  чоловік.

 

Присутні   -   7  чоловік.

 

      Панова Н.І., Коваленко В.В.,     Ольховський І.С.,  Саблукова О.Г., Астафурова Л.М.,   Сайко Л.О., Конопелько Ю.Г.

 

Голова     -   Панова Н.І.,

Секретар  -   Коваленко В.В.

 

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

 

1.      Про проведення  санітарно-екологічного двомісячника  з благоустрою території сіл Чепіль та Вітрівка.

2.      Про розподіл виконання робіт між організаціями, які розташовані на території Чепільської сільської ради

3.      Про заборону спалювання бур’янів на сіножатях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності на болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях та попередження виникнення лісових пожеж.

4.      Про попередження адміністрації Придністровського управління магістрального аміакопроводу Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак»

5.      Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом, та введення обмежувальних заходів на території Чепільської сільської ради.

6.      Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чепільської сільської ради  на ІІ квартал 2020 року.

7.      Про   затвердження плану заходів на 2020 рік щодо наповнення місцевого бюджету Чепільської сільської ради, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету.

 

 

 

 

       СЛУХАЛИ:  Про проведення санітарно-екологічного  двомісячника з благоустрою територіїї сіл Чепіль та Вітрівка.

 

       Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала членів виконкому про затвердження місячника з благоустрою та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. № 777-р, деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» розпорядження Харківської обласної щорічної адміністрації від 11.03.2016 № 75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», поліпшення санітарно-екологічного стану на території району, екологічного виховання громадян, забезпечення здорових умов проживання населення та вирішення інших екологічних проблем. Починаючи з 15 березня 2017 року провести санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою територій. Розробити та затвердити план заходів щодо проведення на підвідомчих територіях двомісячника з благоустрою територій із зазначенням термінів виконання заходів та відповідальних осіб за їх проведення. В планах заходів передбачити виконання робіт з розчищення територій, нам необхідно розробити та затвердити плани заходів щодо проведення двомісячника з благоустрою із зазначенням терміна виконання заходів та відповідальних осіб за їх проведення. В планах заходів передбачити виконання робіт з розчищення узбіч вздовж доріг загального користування, у квітні 2020 року провести санітарно-екологічні суботники з благоустрою територій, закріпити безхазяйні території за підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та господарювання з метою приведення їх в належний санітарний стан. До Великодня та до Дня Перемоги упорядкувати кладовища, братські могили та інших пам’ятників та пам’ятних знаків. Упорядкувати прибудинкові території дитячих та спортивних майданчиків, передбачити можливість зносу аварійних та сухостійних дерев.

 

ВИСТУПИЛИ:

 Сайко Л.О. – член виконкому,  зав. сільським клубом,  Саблукова О.Г. – член виконкому,  вчитель Чепільської ЗШ,   Ольховський І.С. – член виконкому,  керуючий ПП “Азіз”.    

 

ВИРІШИЛИ: Рішення “Про  проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій сіл Чепіль та Вітрівка  ” прийнято одноголосно.

/Рішення № 8 від 20 березня 2020 року додається/.

 

ГОЛОСУВАЛИ:       “За”                      -  7  чоловік,

                                    “Проти”                 -  не має,

                                    “Утримались”        – не має,

                                    “Не голосували”   – не має.

 

СЛУХАЛИ: Про розподіл виконання робіт між організаціями, які розташовані на території Чепільської сільської ради.

 

Панову Н.І. – сільський голова проінформувала присутніх про розподіл виконання робіт між організаціями, які розташовані на території Чепільської сільської ради»

 

ВИСТУПИЛИ:

Ольховський І.С. – член виконкому, керуючий ПП «Азіз», Конопелько Ю.Г. – член виконкому, зав. сільською бібліотекою, Астафурова Л.М. – член виконкому, вчитель Чепільської ЗШ.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розподіл виконання робіт між організаціями, які розташовані на території Чепільської сільської ради» прийнято одноголосно.

(Рішення №  9    від 20.03.2020 додається).

 

ГОЛОСУВАЛИ:       “За”                      -  7  чоловік,

                                    “Проти”                 -  не має,

                                    “Утримались”        – не має,

                                    “Не голосували”   – не має.

 

СЛУХАЛИ: Про заборону спалювання бур’янів на сіножатях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності та болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях та попередження виникнення лісових пожеж.

 

Панову Н.І. – сільський голова проінформувала присутніх   «Про заборону спалювання бур’янів на сіножатях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності на болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях та попередження виникнення лісових пожеж», забороняти в пожежо-небезпечний період доступ населення та транспортних засобів у хвойні насадження, визначити для гасіння можливих пожеж місця забору води з природних озер, річок, проводити серед мешканців роз’яснювальну роботу шляхом розповсюдження пам’яток під підпис.

 

ВИСТУПИЛИ:

Ольховський І.С. – член виконкому.керуючий ПП «Азіз», Саблукова О.Г. – член виконкому, вчитель Чепільської ЗШ, Сайко Л.О. – член виконкому, зав. сільським клубом.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про заборону спалювання бур’янів на сіножатях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності та болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях та попередження виникнення лісових пожеж» прийнято одноголосно.

(Рішення № 10 від 20 березня 2020 року додається).

 

ГОЛОСУВАЛИ:       “За”                    -      7 чол.,

                                     “Проти”              -      не має,

                                     “ Утримались”   -      не має,

                                     “Не голосували”-      не має.

 

 

СЛУХАЛИ: Про попередження адміністрації Придністровського управління магістрального аміакопроводу Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак»

 

Панову Н.І. – сільський голова, яка проінформувала присутніх  «Про попередження адміністрації Придністровського управління магістрального аміакопроводу Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак», адміністрація Придніпровського управління магістрального аміакопроводу Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак» попереджує, що будь яке пошкодження магістрального аміакопроводу, наземних споруд, ліній електромереж, кабелю зв’язку призводить до серйозних наслідків. Особи, що винні у пошкодженні трубопроводу, наземних споруд, ліній електромереж, кабелю зв’язку, розкрадання з об’єктів аміакопроводу притягуються до кримінальної відповідальності. У охоронній зоні аміакопроводу 1000 метрів зобох сторін від його осі забороняється виконувати будь які земляні робои, за винятком пахот, без узгодження з адміністрацією аміакопроводу, будувати житло, адміністративні, дачні будинки, розміщувати колективні сади з житловими будинками, спортивні стадіони, розбирати та руйнувати водо перепускні та берегоукріплюючі споруди та огорожі об’єктів аміакопроводу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Ольховський І.С. – член виконкому, керуючий  ПП»Азіз», Астафурова Л.М. – член виконкому, вчитель Чепільської ЗШ, Сайко Л.О. – член виконкому, зав. сільським клубом.

 

ВИРІШИЛИ:  Рішення «Про попередження адміністрації Придністровського управління магістрального аміакопроводу Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак» прийнято одноголосно.

(Рішення № 11 від 20.03.2020 року додається).

 

ГОЛОСУВАЛИ:       “За”                    -      7 чол.,

                                     “Проти”              -      не має,

                                     “ Утримались”   -      не має,

                                     “Не голосували”-      не має.

 

СЛУХАЛИ:  Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом, та введення обмежувальних заходів на території Чепільської сільської ради.

 

Панову Н.І.- сільський голова, яка проінформувала членів виконкому Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом, та введення обмежувальних заходів на території Чепільської сільської ради. Ввести обмежувальні заходи на території Чепільської сільської ради до 03.04.2020, а саме:

    - заборонити проведення культурних, політичних, спортивних,   релігійних  та інших  масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

    - рекомендувати населенню сіл Чепіль та Вітрівка максимально обмежити пересування між населеними пунктами, перебування в громадських місцях та відвідування підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, без крайньої  потреби.

2.   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19 (зі змінами), заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів культури та спорту, торгівельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування (діяльність яких  не заборонена протягом карантину), розміщених на території сільської ради;

- посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів) в адміністративних та виробничих приміщеннях, торгівельних закладах тощо;

- проводити роз’яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену корона вірусом COVID-19;

- запровадити щоденний температурний контроль персоналу та не допускати до роботи працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- посилити заходи щодо дотримання працівниками правил особистої гігієни.

4. Рекомендувати торговельним закладам села (діяльність яких не заборонена протягом карантину) не допускати скупчення покупців у торговельних залах та біля кас,забезпечивши дотримання вимоги відстані між покупцями не менше ніж 1,5 метра.

 

 

 

ВИСТУПИЛИ:

Ольховський І.С. – член виконкому, керуючий  ПП»Азіз», Астафурова Л.М. – член виконкому, вчитель Чепільської ЗШ, Сайко Л.О. – член виконкому, зав. сільським клубом.

 

ВИРІШИЛИ: «Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом, та введення обмежувальних заходів на території Чепільської сільської ради» прийняти одноголосно.

/Рішення №  12 від 20 березня 2020 року прикладається/.

 

ГОЛОСУВАЛИ:       “За”                    -      7 чол.,

                                     “Проти”              -      не має,

                                     “ Утримались”   -      не має,

                                     “Не голосували”-      не має.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  плану роботи виконавчого комітету Чепільської сільської на ІІ квартал 2020р. 


Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала членів виконкому про затвердження плану виконкому Чепільської сільської ради на 11 квартал 20
20 року . /План роботи додається/.

 

    ВИРІШИЛИ:  Рішення “Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чепільської сільської ради на 11 квартал 2020 року” прийнято одноголосно.

/Рішення №  13 від 20 березня 2020 року прикладається/.

 

ГОЛОСУВАЛИ:       “За”                    -      7 чол.,

                                     “Проти”              -      не має,

                                     “ Утримались”   -      не має,

                                     “Не голосували”-      не має.

 

 

СЛУХАЛИ:Про   затвердження плану заходів на 2020 рік щодо наповнення місцевого бюджету Чепільської сільської ради, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету.

 

Панова Н.І.сільський голова проінформувала членів виконкому  Про   затвердження плану заходів на 2020 рік щодо наповнення місцевого бюджету Чепільської сільської ради, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету.

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження плану заходів на 2020 рік щодо наповнення місцевого бюджету Чепільської сільської ради, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету» прийняти.

 

ГОЛОСУВАЛИ:       “За”                    -      7 чол.,

                                     “Проти”              -      не має,

                                     “ Утримались”   -      не має,

                                     “Не голосували”-      не має.

 

М.П.               Сільський  голова:                                                         Панова Н.І.