ОмскАвтоСклад

Чепільська сільська рада Балаклійського району

протокол від 19.02.2020

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

                       

 

 
 


ЧЕПІЛЬСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО   РАЙОНУ      ХАРКІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 __________________________________________________________________________________

 

ПОЗАЧЕРГОВА  ХХХХVІ  СЕСІЯ   VІІ   СКЛИКАННЯ

 

П Р О Т О К О Л

 

Від  19  лютого     2020 року.

 

Всього депутатів 12 чол.

Присутні  -  10 чол.

Зубков О.П., Коваленко В.В.,Демченко В.М., Боженко В.І.,Коваленко Н.С.,Палієнко О.В.,  Донченко В.І.,  Крикун Т.М. Савчук С.М., Саблуков М.В.

 

 Головуючий  на сесії  Панова Н.І.  -  сільський голова ( в голосуванні участь не приймає).

 Запрошені: Готовицька Н.В., бухгалтер сільської ради.

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження порядку денного   позачергову ХХХХVІ сесії VІІ скликання, Панова Н.І. повідомила, що згідно розпорядження сільського голови “ Про скликання   чергової ХХХХVІ сесії VІІ скликання “ від 14.02.2020 р. № 03  до порядку денного включені питання:

 

1.   Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2019 року (зі змінами).   

2.Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр.  Луцюк Надії Василівні за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.

3.Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Горєлковій Ларисі Василівні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.   

4.Прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Тарановій Наталії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Світанкова,17 Балаклійського району Харківської області.

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Донченко Володимиру Івановичу   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,5 Балаклійського району Харківської області.      

6.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Челомбітько Олександрі Іванівні   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,3 Балаклійського району Харківської області

 7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скидан Світлані Василівні      для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Широка,66 Балаклійського району Харківської області.        .

 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Погуляєвій Антоніні Іванівні   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул.  Миру,10 Балаклійського району Харківської області.         .

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. Костюченко Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови) в межах населеного пункту с. Чепіль Балаклійського району Харківської області.

10. Про затвердження проекту землеустрою гр. Уткачовій Ользі Валеріївні для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в с.Вітрівка Балаклійського району Харківської області.

11.Про внесення змін до правовстановлюючих документів та Статуту Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 

 

Ці питання були розглянуті на засіданях постійних комісій сільської ради.

     Комісіями було розглянуто  рішення про внесення  цих питань на розгляд сільської ради. Інших пропозицій не надійшло.

Запитала, чи є у депутатів пропозиції щодо питань для включення  до порядку денного    позачергової  ХХХХVІ сесії VІІ скликання.

     Додаткових пропозицій щодо питань для внесення до порядку денного не надійшло.

 

ВИРІШИЛИ:   Порядок денний затвердити.

 

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2019 року (зі змінами).   

 

ВИСТУПИЛИ:  Панова Н.І. – сільський голова,  яка зачитала     «Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2019 року (зі змінами)».   

     

Головуючий запитав, чи є  бажаючі виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення « Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2019 року» (зі змінами).»  прийняти.

(Рішення № 367- VІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ:: «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

2. СЛУХАЛИ: Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр.  Луцюк Надії Василівні за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.           

     

ВИСТУПИЛИ:  Панова Н.І. – сільський голова,  яка зачитала Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр.  Луцюк Надії Василівні за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.                 

               

Головуючий запитав, чи є  бажаючі виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр.  Луцюк Надії Василівні за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки» затвердити.

(Рішення № 368- VІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ:: «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

3.СЛУХАЛИ;  Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Горєлковій Ларисі Василівні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.   .    

       .

ВИСТУПИЛИ:  

Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради  Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Горєлковій Ларисі Василівні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки.                        

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Горєлковій Ларисі Василівні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельної ділянки»  затвердити.

  (Рішення № 369-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

4.СЛУХАЛИ:   Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Тарановій Наталі Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Світанкова,17 Балаклійського району Харківської області      .

     

   

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради  Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Тарановій Наталі Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Світанкова,17 Балаклійського району Харківської області         

       

     

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Тарановій Наталі Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Світанкова,17 Балаклійського району Харківської області» затвердити .          .

(Рішення № 370-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

5. СЛУХАЛИ:   Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Донченко Володимиру Івановичу   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,5 Балаклійського району Харківської області.        .              

    

ВИСТУПИЛИ:  Панова Н.І. – сільський голова, яка зачитала   Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Донченко Володимиру Івановичу   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,5 Балаклійського району Харківської області.          .                                 

 

 Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Донченку Володимиру Івановичу   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,5 Балаклійського району Харківської області»  затвердити.

(Рішення № 371-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

6.СЛУХАЛИ: Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Челомбітько Олександрі Іванівні   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,3 Балаклійського району Харківської області     .              

 

  ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради  Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Челомбітько Олександрі Іванівні   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,3 Балаклійського району Харківської області         .                     

          

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Челомбітько Олександрі Іванівні   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Шевченка,3 Балаклійського району Харківської області».  затвердити.

(Рішення № 372-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

7. СЛУХАЛИ:  Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скидан Світлані Василівні      для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Широка,66 Балаклійського району Харківської області.          .       

    

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради  Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скидан Світлані Василівні      для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Широка,66 Балаклійського району Харківської області.              .               

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення» Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скидан Світлані Василівні    для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул. Широка,66 Балаклійського району Харківської області» затвердити.

(Рішення № 373-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

 

8.СЛУХАЛИ:Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Погуляєвій Антоніні Іванівні   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул.  Миру,10 Балаклійського району Харківської області.              .  

   

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської  Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Погуляєвій Антонині Іванівні   для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд та передачу  її у приватну власність   в селі  Чепіль по вул.  Миру,10 Балаклійського району Харківської області.             .

      

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу та згоди на розроблення  землевпорядної документації на земельну ділянку в селі Чепіль гр. Погуляєвій Антонині Іванівні. .

(Рішення № 374-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -  8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

9. СЛУХАЛИ: «Прозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. Костюченко Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови) в межах населеного пункту с. Чепіль Балаклійського району Харківської області.».  

   

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. Костюченко Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови) в межах населеного пункту с. Чепіль Балаклійського району Харківської області. .      .

      

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. Костюченко Борису Петровичу для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови) в межах населеного пункту с. Чепіль Балаклійського району Харківської області» затвердити.

(Рішення № 375-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -  8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема.

10. СЛУХАЛИ: «Про затвердження проекту землеустрою гр.. Уткачовій Ользі Валеріївні для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в с. Вітрівка Балаклійського району Харківської області. »  

   

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської  затвердження проекту землеустрою гр.. Уткачовій Ользі Валеріївні для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в с. Вітрівка Балаклійського району Харківської області.  .       .

      

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою гр.. Уткачовій Ользі Валеріївні для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в с. Вітрівка Балаклійського району Харківської області. » затвердити.

(Рішення № 376-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» -  8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

 11. СЛУХАЛИ: «Про внесення змін до правовстановлюючих документів та Статуту Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області.. ».   

   

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської  внесення змін до правовстановлюючих документів та Статуту Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області.     

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до правовстановлюючих документів та Статуту Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області. » затвердити.

(Рішення № 377-УІІ від 19.02.2020 року прикладається).

 

 ГОЛОСУВАЛИ: «за» -  8 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

   

 

 

 

 Головуючий повідомив, що порядок денний   чергової сорок шостої сесії сьомого  скликання вичерпано. Запитав, чи є зауваження, запитання щодо порядку ведення сесії.

Зауважень щодо порядку ведення сесії та запитань не надійшло.

Головуючий оголосив   чергову сорок п’яту  сесію сьомого скликання закритою.

 

 

 

Сільський голова:                                   Панова Н.І.

 

М.П.