ОмскАвтоСклад

Чепільська сільська рада Балаклійського району

протокол від 09.08.2019

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

                       

 

 
 


ЧЕПІЛЬСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО   РАЙОНУ      ХАРКІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

вулиця Миру,48 село Чепіль Балаклійського району Харківської області тел./факс(05749)67535

 

 

ПОЗАЧЕРГОВА  ХХХІХ  СЕСІЯ   УІІ   СКЛИКАННЯ

 

П Р О Т О К О Л

 

Від  09  серпня     2019 року.

 

Всього депутатів 12 чол.

Присутні  -  9 чол.

   Зубков О.П.,   Коваленко В.В.,    Боженко В.І.,     Сурмай Л.В.,Савчук С.М.       Демченко В.М., Коваленко Н.С.,  Донченко В.І., Тєтьоркіна Н.В.

 

 Головуючий  на сесії  Панова Н.І.  -  сільський голова ( в голосуванні участь не приймає).

 Запрошені: Готовицька Н.В., бухгалтер сільської ради.

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження порядку денного позачергової ХХХІХ сесії УІІ скликання, Панова Н.І. повідомила, що згідно розпорядження сільського голови “ Про скликання   чергової ХХХІХ сесії УІІ скликання “ від 13.07.2019р. № 32   року до порядку денного включені питання:

 

 

 1. Про встановлення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2018 року (зі змінами).

 2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність  гр.   Бєлокобиленко Єлизаветі Павлівні.

3. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Кучерявому Миколі Олександровичу   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

4. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Радченко Зінаїді Вікторівні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність гр.    Астафуровій Любов Михайлівні

 

6. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.. Палієнко Ользі Олександрівні за рахунок земель запасу для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах населеного  пункту на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

7.  Про надання дозволу гр.. Жувак Олегу Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за рахунок земель колективної власності КСП «Чепіль» за межами населеного пункту на території Чепільської сільської ради.    

8. Про  надання гр.  Уткачова Ольга Валеріївна дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Вітрівка

9. Про  надання гр.  Бутко Юлії Валеріївні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль

10. Про  надання гр.   Томах Наталія Анатоліївна  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр..Донченко Володимиру Івановичу для будівництва і обслуговування будівель торгівлі-крамниці «Продтовари» з підвалом в с.Чепіль вул.. Миру,33 Балаклійського району Харківської області.

12. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Тереник Тетяні Тимофіївні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

13. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Платоновій Любов Миколаївні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

14. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Борщ Лідії Володимирівні за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

15.Про  надання гр.   Томах  Юлії Володимирівні  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради в  межах населеного пункту за рахунок земель запасу села Чепіль.

16.Про  надання у приватну   власністьземельної ділянки в селі Чепіль  гр.   Резінькову Сергію Миколайовичу

 

 

 

 

 

Ці питання були розглянуті на засіданях постійних комісій сільської ради.

     Комісіями було розглянуто  рішення про внесення  цих питань на розгляд сільської ради. Інших пропозицій не надійшло.

Запитала, чи є у депутатів пропозиції щодо питань для включення  до порядку денного  чергової  ХХХІХ сесії УІІ скликання.

     Додаткових пропозицій щодо питань для внесення до порядку денного не надійшло.

 

ВИРІШИЛИ:   Порядок денний затвердити.

 

ГОЛОСУВАЛИ:  «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

1.      СЛУХАЛИ: Про встановлення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2018 року (зі змінами).

     

ВИСТУПИЛИ:  Панова Н.І. – сільський голова,  яка зачитала : Про встановлення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2018 року (зі змінами).

               

Головуючий запитав, чи є  бажаючі виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «: Про встановлення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2018 року (зі змінами).»  прийняти.

    (Рішення № 290-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

ГОЛОСУВАЛИ:: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

 

2.СЛУХАЛИ:   Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність  гр.   Бєлокобиленко Єлизаветі Павлівні.     .

ВИСТУПИЛИ:  

Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради   Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність  гр.   Бєлокобиленко Єлизаветі Павлівні.    .

     

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність  гр.   Бєлокобиленко Єлизаветі Павлівні. » прийняти.

  (Рішення № 291-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

3.СЛУХАЛИ:    Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Кучерявому Миколі Олександровичу   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

   

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради   Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Кучерявому Миколі Олександровичу   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.         

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення « Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Кучерявому Миколі Олександровичу   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.   » прийняти.

(Рішення № 292-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

4.СЛУХАЛИ:«Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Радченко Зінаїді Вікторівні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.        

 

ВИСТУПИЛИ:    Панова Н.І. – сільський голова, яка зачитала   Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Радченко Зінаїді Вікторівні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.            

 

 Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Радченко Зінаїді Вікторівні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.     » прийняти.

(Рішення № 293-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

5.СЛУХАЛИ:  Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність гр.    Астафуровій Любов Михайлівні

 

  ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність гр.    Астафуровій Любов Михайлівні    

          

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу в межах населеного пункту на території Чепільської сільської ради, з метою надання у власність гр.    Астафуровій Любов Михайлівні  » прийняти.

(Рішення № 294-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

 

6.СЛУХАЛИ: Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.. Палієнко Ользі Олександрівні за рахунок земель запасу для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах населеного  пункту на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області. 

 

  ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.. Палієнко Ользі Олександрівні за рахунок земель запасу для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах населеного  пункту на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області.    

         

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.. Палієнко Ользі Олександрівні за рахунок земель запасу для ведення особистого селянського господарства, розташовану в межах населеного  пункту на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області. » прийняти.

(Рішення № 295-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

7.СЛУХАЛИ:Про надання дозволу гр.. Жувак Олегу Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за рахунок земель колективної власності КСП «Чепіль» за межами населеного пункту на території Чепільської сільської ради.    

   

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради     Про надання дозволу гр.. Жувак Олегу Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за рахунок земель колективної власності КСП «Чепіль» за межами населеного пункту на території Чепільської сільської ради.    

     

          

 Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу гр.. Жувак Олегу Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за рахунок земель колективної власності КСП «Чепіль» за межами населеного пункту на території Чепільської сільської ради.     

(Рішення № 296-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

 

8.СЛУХАЛИ:   Про  надання гр.  Уткачовій Ользі Валеріївні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Вітрівка     

 

 ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради    Про  надання гр.  Уткачовій Ользі Валеріївні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Вітрівка        

          

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання гр.  Уткачовій Ользі Валеріївні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Вітрівка

(Рішення № 297-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

9.СЛУХАЛИ:   Про  надання гр.  Бутко Юлії Валеріївні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль

      

 ВИСТУПИЛИ:

Панова Н.І. сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради   Про  надання гр.  Бутко Юлії Валеріївні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль    

          

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

ВИРІШИЛИ: Рішення  Про  надання гр.  Бутко Юлії Валеріївні дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль

      

(Рішення № 298-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

10.СЛУХАЛИ:Про  надання гр.   Томах Наталія Анатоліївна  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль  

      

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради Про  надання гр.   Томах Наталія Анатоліївна  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль               

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання гр.   Томах Наталія Анатоліївна  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради  межах населеного пункту села Чепіль 

(Рішення № 299-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

11.СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр..Донченко Володимиру Івановичу для будівництва і обслуговування будівель торгівлі-крамниці «Продтовари» з підвалом в с.Чепіль вул.. Миру,33 Балаклійського району Харківської області.

   

      

ВИСТУПИЛИ:

Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр..Донченко Володимиру Івановичу для будівництва і обслуговування будівель торгівлі-крамниці «Продтовари» з підвалом в с.Чепіль вул.. Миру,33 Балаклійського району Харківської області.

       

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

ВИРІШИЛИ: Рішення  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр..Донченко Володимиру Івановичу для будівництва і обслуговування будівель торгівлі-крамниці «Продтовари» з підвалом в с.Чепіль вул.. Миру,33 Балаклійського району Харківської області.

(Рішення № 300-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

12. СЛУХАЛИ:  Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Тереник Тетяні Тимофіївні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

   

ВИСТУПИЛИ:

Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради  Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Тереник Тетяні Тимофіївні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

       

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення    Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр..   Тереник Тетяні Тимофіївні  за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

(Рішення № 301-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

 

 

13.СЛУХАЛИ:Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Платоновій Любов Миколаївні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.       

      

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Платоновій Любов Миколаївні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр. Платоновій Любов Миколаївні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

(Рішення № 302-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

14.СЛУХАЛИ:Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр.  Борщ Лідії Володимирівні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.       

      

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр.  Борщ Лідії Володимирівні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) гр.  Борщ Лідії Володимирівні   за рахунок земель колективної власності КПС «Чепіль» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Чепільської сільської ради Балаклійського району Харківської області та надання у власність земельних ділянок.

(Рішення № 303-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

15.СЛУХАЛИ: Про  надання гр.   Томах  Юлії Володимирівні  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради в  межах населеного пункту за рахунок земель запасу села Чепіль.

 

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради Про  надання гр.   Томах  Юлії Володимирівні  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради в  межах населеного пункту за рахунок земель запасу села Чепіль.

 

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання гр.   Томах  Юлії Володимирівні  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо   відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства на території Чепільської сільської ради в  межах населеного пункту за рахунок земель запасу села Чепіль.

(Рішення № 304-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

СЛУХАЛИ: Про надання у приватну власність земельної ділянки в селі Чепіль гр.. Резінькову Сергію Миколайовичу.  

 

ВИСТУПИЛИ:

 Панова Н.І. – сільський голова,  проінформувала депутатів сільської ради Про надання у приватну власність земельної ділянки в селі Чепіль гр. Резінькову Сергію Миколайовичу.  

 

Головуючий запитав, чи є  бажаючих виступити з цього питання?

Бажаючих не було.

Головуючий запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження та доповнення з даного питання.

Запитань, зауважень, та доповнень не надійшло.

Головуючий запитав, які будуть пропозиції.

Надійшла пропозиція депутатів про прийняття рішення з даного питання в цілому

 

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання у приватну власність земельної ділянки в селі Чепіль гр.. Резінькову Сергію Миколайовичу.  .

(Рішення № 305-УІІ від 09.08.2019 року прикладається).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 9 чоловік, «проти» - нема, «утримались» - нема

 

 Головуючий повідомив, що порядок денний позачергової тридцять дев’ятої сесії  сьомого  скликання вичерпано. Запитав, чи є зауваження, запитання щодо порядку ведення сесії.

Зауважень щодо порядку ведення сесії та запитань не надійшло.

Головуючий оголосив  позачергову тридцять другу сесію сьомого скликання закритою.

 

Сільський голова:                                   Панова Н.І.

М.П.