ОмскАвтоСклад

Чепільська сільська рада Балаклійського району

50

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

                                                                                                                          

                                       

У  К  Р  А  Ї  Н  А

                    ЧЕПІЛЬСЬКА   СІЛЬСЬКА     РАДА

    БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ        ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ        

     вулицяЛеніна,48 село Чепіль Балаклійського району Харківської області тел./факс(05749)67575

 

ХХХХІ   сесія УІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я    № 281-УІ     

 

25 червня  2015  року

Про   надання дозволу на   виготовлення

 Проекту землеустрою щодо відведення земельної

 ділянки площею 0,0271 га для будівництва та  обслуговування

 будівель торгівлі - крамниці «Продтовари» з підвалом, 

  яка розташована за адресою с. Чепіль вул. Леніна,33 з метою

  подальшого отримання земельної ділянки в оренду

 

        Розглянувши заяву  Донченко Володимира Івановича. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0271 для будівництва та обслуговування   будівель торгівлі крамниці «Продтовари» з підвалом, яка розташована за адресою село Чепіль вул. Леніна,33 з метою  подальшого оформлення в оренду.

       Керуючись ст..17,38,124 та п.12 Перехідних положень Земельного Кодексу України Законом України «Про оренду Землі»,про землеустрій п.2 постанови Кабінету України від 26.05.04 р. № 677 Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія       

ВИРІШИЛА:

 

1.       Надати  Донченко В.І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0271 га для будівництва та обслуговування   будівель торгівлі крамниці   «Продтовари» з підвалом  за рахунок земель житлової та громадської забудови із земель комунальної власності територіальної громади Чепільської сільської ради по вулиці Леніна, 33 в межах села Чепіль Балаклійського району Харківської області для подальшого оформлення в оренду.

2.      Площа земельної ділянки може бути уточнена після виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.       Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на затвердження до Чепільської сільської ради села Чепіль Балаклійського району Харківської області.

4.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин при Чепільській сільській раді.

 

           Чепільський сільський голова                                  Панова Н.І.